Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy 2017

Opublikowano: niedziela, 17, grudzień 2017

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas pachnącej i uroczystej Wigilii, odwiedzin, prezentów, kolęd, wspólnego spędzania czasu w refleksji, radości i spokoju. Aby te święta przebiegały w jeszcze lepszej atmosferze, dzieci klas 3-6 przyszykowały ozdoby świąteczne, przeznaczone na Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Ich przygotowanie wymagało od nich wiele pracy, ale dało im mnóstwo przyjemności i dumy z efektów pracy.

Dlatego samorząd uczniowski, wychowawcy klas trzecich, a także nasza niezastąpiona pani od plastyki i techniki Małgorzata Iwańska-Sarnat, zapraszają na Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy.
Odbędzie się on 20 grudnia w godzinach od 17.00 do 18.00 w budynku szkoły podstawowej. Zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków i sąsiadów. Jesteśmy pewni, że ozdoby świąteczne pięknie udekorują Państwa domy.
Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

W czasie kiermaszu swoje stanowisko będą mieli także:
- uczestniczy Warsztatów Terapii Zajęciowej z os. Górali,
- wolontariusze Przytuliska w Łętkowicach (dla nich zbieramy Gwiazdkę dla zwierzaka).